Hakkımızda

Türkiye’nin tek zirai ilaç emülgatörü ve önde gelen metal işleme sıvısı üreticilerinden
DEYS Endüstriyel, Gebze/ Kocaeli’nde kuruldu.

Firma, faaliyet göstermeye başladığı tarihten itibaren, hedefleri ve başarıları doğrultusunda sürdürülebilir bir büyüme gösterdi.

Firma kurucu ortaklarının 30 yılı aşan üretim ve satış tecrübesi ile zirai ilaç, metal işleme, boya, deri, tekstil ve birçok sektöre kimyasal üreten firma, yurtiçi ve yurtdışı pazarlara yönelik satış ve dağıtım faaliyetleri ile sektörün en önemli aktörlerinden biri olarak konumlandı.

DEYS Endüstriyel günümüzde, yaklaşık 3.000 ton/yıl zirai ilaç emülgatörü, 500 ton boya kimyasalı, 500 ton metal işleme sıvısı ve ürün gamındaki diğer kimyasalların üretimini gerçekleştiriyor.

Ürünler, müşterilerin ihtiyaçlarına göre; IBC, sac ve plastik varil, plastik çanta bidon ambalajlarda satışa sunuluyor. Başta EC, EW, ME, OD, SC, SE, WDG, WP formülasyonları için 100’ün üzerinde emülgatör, ıslatıcı, dispersiye edici, süspansiyon ajanı gibi kimyasalların üretimini gerçekleştiren firma, 7 farklı ana ürün grubunda 24 farklı çeşit metal işleme sıvısı, boya, tekstil, deri ve birçok farklı alanda da çeşitli kimyasallar üretiyor.

“Müşteri odaklı hizmet” ilkesini benimseyen DEYS Endüstriyel, satış sonrası destek hizmeti ve özel eğitim programlarıyla, ürünlerin doğru ve ekonomik kullanımını sağlamayı da faaliyetlerinin bir parçası olarak benimsiyor.

Firma, ürün gamını geliştirmeye ve müşterileri için çözüm ortağı olmaya bundan sonra da devam edecek.